«Незалежність – це ми!» УІНП розпочинає інформаційну кампанію до головного свята країни

До 29-ї річниці Незалежності, яку відзначатимемо 24 серпня, Український інститут національної пам’яті підготував серію соціальних плакатів, щоб нагадати: уже третє десятиліття поспіль ми всі творимо вільну Україну. Якою вона є сьогодні та буде в майбутньому – залежить від кожного з нас.

Художнє рішення для восьми постерів, що увійшли до серії, розробив відомий український художник Андрій Єрмоленко. Упродовж тижня до Дня Незалежності Інститут поступово публікуватиме плакати в соціальних мережах «Фейсбук», «Твіттер», «Інстаграм». Заохочуємо ділитися ними на своїх сторінках, додавати тематичні обкладинки до свого профілю.

Плакати з серії також стали основою для соціальної реклами по всій Україні.

«Цього року ми відзначаємо 29-ту річницю проголошення незалежності України та водночас входимо у ювілейний рік, упродовж якого маємо належно підготуватися до 30-річчя, зібратися з думками та зрозуміти, чого досягли як суспільство, порадіти поступу й означити виклики. Це одна з причин, чому цього року ми хотіли нашою соціальною кампанією акцентувати на тому, що успіхи та звершення вільної України не є чимось ефемерним й абстрактним, але навпаки – сумою конкретних перемог і досягнень кожного з нас. Ми всі творимо образ незалежної України, всі причетні до того, якою вона є, якою буде та якою її сприймає світ», – говорить голова Українського інституту національної пам’яті Антон Дробович.

Гасло інформаційної кампанії – «Незалежність – це ми!». Основними образами проєкту – а це лікарі, військові, вчителі, діти та молодь, закохані пари та люди у віці – ми намагалися, з одного боку, знайти те, що промовляє до кожного, а з іншого – звернути увагу на тих, від кого зараз безпосередньо залежить здоров’я, безпека, майбутнє країни.

Гасла цьогорічної кампанії 

При підготовці та проведенні урочистих, освітніх, інформаційних, культурно-мистецьких та інших заходів на відзначення 29-ої річниці Акта проголошення державної незалежності Український інститут національної пам’яті пропонує використовувати такі гасла і ключові повідомлення кампанії з відзначення Дня Незалежності України:

  • Незалежність – це ти!
  • Україна – це ти!
  • Ми різні, але єдині

Можливі додаткові гасла:

  • Незалежна країна – вільна людина
  • Україна починається з тебе
  • 29 років незалежності. Цінуй свою свободу
  • Незалежні, бо вільні духом
  • Розвиток країни – відповідальність кожного

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *