Нове обладнання для рятувальників Надвірнянщини

Катамаран, рятувальні мотузки, весла, шоломи рятувальні желети, гідрокостюми тощо. Рятувальники Надвірнянщини отримали нове спорядження для порятунку людей на воді. Дане обладнання придбали за кошти з районного бюджету, у сумі 100 тисяч гривень.

Працівники ДСНС показали роботу пожежно-рятувальних підрозділів, яка поділена на три етапи: проведення рятування людей на водних об’єктах, під час виникнення дорожньо-транспортних пригод та рятування громадян у гірській місцевості.

В показовому заході взяв участь народний депутат України Василь Вірастюк, який особисто випробував нову, сучасну, рятувальну техніку, зокрема, автомобіль та український всюдихід «Богун».

Керівник Надвірнянського районного управління ДСНС Віталій Федорчук говорить, рятувальники працюють злагоджено та оперативно. Головне для працівників служби, насамперед збереження людського здоров’я та життя.

«Нове спецобладнання – це більші можливості для рятувальників під час роботи в надзвичайних ситуація. Тепер вони зможуть ефективніше реагувати при пожежах, на воді, безпечно евакуювати поранених та оперативно надавати першу допомогу», – зазначив голова Надвірянської РДА Володимир Пасько.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *