Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Новий порядок надання пільг окремим категоріям громадян

   Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 4 червня 2015р. № 389 ,,Про порядок надання пільг окремим категоріям громадян з урахуванням середньомісячного сукупного доходу сім’ї’’, з 1 липня 2015 року припинено надання пільг окремим категоріям, а саме: учасникам війни, членам сімей загиблого (померлого) ветерана війни, ветеранам праці, дітям війни, особам (ЧАЕС)-3 категорії, дітям (ЧАЕС) померлого громадянина, дітям (ЧАЕС) потерпілого, податковим міліціонерам на пенсії, працівникам кримінально-виконавчої системи на пенсії, міліціонерам на пенсії, непрацездатним членам сім’ї загиблого сільського міліціонера, працівникам служби цивільного захисту на пенсії( у тому числі інвалідам), сільським педагоги на пенсії, сільським працівникам бібліотеки на пенсії, сільським медикам на пенсії, працівникам культури на пенсії, багатодітним сім’ям.  
Повідомлення про припинення дії пільг вказаним категоріям  знаходиться  в уповноважених працівників  КП «Надвірнянський Житловик», сільських і селищних радах.
    Для відновлення пільг, особи, що користуються ними повинні подати до районного управління соціального захисту населення в каб. № 29 такий пакет документів: довідку про склад сім’ї, копії документів, що підтверджують право пільговика на пільги, копію довідки про присвоєння ідентифікаційного номера, копію паспорта, Декларацію про доходи сім’ї  пільговика, а також довідки про доходи свої та членів сім’ї ( крім довідок про розмір пенсій та соціальних допомог) за шість місяців, що передують місяцю звернення, або документи, що підтверджують відсутність доходів за такий період.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *