Обговорено основні питання з реалізації Національної стратегії зі створення безбар’єрності

Сьогодні радниця голови обласної державної адміністрації з медичних та соціальних питань Людмила Сірко спільно із регіональним представником урядового Уповноваженого з прав осіб з інвалідністю Миколою Макаром і заступником начальника управління містобудування та архітектури департаменту розвитку громад і територій ОДА Ігорем Шевчуком у режимі онлайн взяла участь в засіданні ради безбар’єрності.

Під час заходу йшлося про результати виконання за третій квартал 2021 року Плану заходів на 2021-2022 роки з реалізації Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року. Окрему увагу було звернуто на забезпеченні рівного доступу до державної служби осіб з інвалідністю, напрацювання комунікаційної стратегії безбар’єрності тощо. Окрім того, відбулася презентація проєкту першої леді Олени Зеленської «Довідник безбар’єрності».

Довідково

Національна стратегія зі створення безбар’єрного простору в Україні була розроблена за ініціативи першої леді Олени Зеленської та на виконання Указу Президента України від 3 грудня 2020 року «Про забезпечення створення безбар’єрного простору в Україні». Розроблення проєкту Плану заходів з реалізації Національної стратегії створення безбар’єрного простору в Україні на 2021-2022 роки координує міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *