Обговорено питання правильності призначення, перерахунку та виплати пенсій органами ПФУ

У департаменті соціальної політики облдержадміністрації відбулася нарада на тему «Деякі аспекти здійснення нагляду за додержанням вимог законодавства під час призначення (перерахунку) та виплати пенсій органами Пенсійного фонду України».
У нараді взяли участь представники департаменту соціальної політики облдержадміністрації, а також начальники (спеціалісти) відділів нагляду за додержанням вимог законодавства під час призначення (перерахунку) та виплати пенсій структурних підрозділів з питань соціального захисту населення райдержадміністрації та виконкомів міських рад міст обласного значення.

Обговорено питання стану здійснення перевірок правильності призначення, перерахунку та виплати пенсій органами Пенсійного фонду в області за ІV квартал 2017 року та І квартал 2018 року, а також перспективи здійснення нагляду в умовах модернізації Пенсійного фонду.

Повідомлялося, що спеціалістами структурних підрозділів з питань соціального захисту населення райдержадміністрацій та виконкомів міських рад міст обласного значення за ІV квартал 2017 року та І квартал 2018 року перевірено 19736 пенсійних справ (5884 новопризначені, 13852 справи, у яких проведено перерахунки пенсій згідно із заявами громадян). Перевірено також правильність виплати допомоги на поховання 7700 особам та виплати недоотриманої пенсії у зв’язку зі смертю пенсіонера 2347 особам.

У результаті здійснених перевірок виявлено дев’ять фактів порушень пенсійного законодавства (сім при призначенні та два при перерахунках), що складає 0,05 відс. від загальної кількості перевірених пенсійних справ та у шести випадках призвели до недоплат пенсій на загальну суму 710,26 гривень.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *