Обговорено питання профілактики захворюваності тварин на африканську чуму та сказ

Сьогодні під головуванням в.о. голови облдержадміністрації Марії Савки відбулося засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при облдержадміністрації.
Участь у його роботі взяли начальник управління Держпродспоживслужби Роман Гурський, представники обласного управління лісового та мисливського господарства, райдержадміністрацій та громадських організацій, які здійснюють заходи із регулювання чисельності безпритульних тварин.

За словами Марії Савки, цьогоріч в області зафіксовано лише 6 випадків захворюваності тварин на сказ. Разом з тим, не виявлено жодного випадку захворюваності на африканську чуму, при тому, що в Україні мали місце 25 осередків хвороби, з яких п’ять зафіксовані у сусідніх областях, зокрема Тернопільській і Чернівецькій.

Варто наголосити, що досягти таких результатів вдалося завдяки проведенню пероральної вакцинації тварин.

Окрім того, у департаменті охорони здоров’я зауважили, що наразі на Прикарпатті наявні 700 доз вакцини проти сказу. 560 одиниць уже розприділені по районах.

Присутні також заслухали інформацію про заходи із регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами, профілактики сказу тварин, африканської чуми свиней. Окрім того, районним державним адміністраціям та органам місцевого самоврядування було запропоновано розробити програму контролю за утриманням домашніх тварин та регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *