Обговорено забезпеченість медзакладів області медикаментами та засобами індивідуального захисту

Під керівництвом першого заступника голови облдержадміністрації Марії Савки відбулася нарада з керівництвом департаменту охорони здоров’я ОДА та очільниками КНП «Івано-Франківський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Івано-Франківської обласної ради» і лікарень першої лінії, які надають допомогу пацієнтам із підозрою на коронавірусну хворобу та з підтвердженими випадками.

Присутні обговорили питання захворюваності в області, організації госпіталізації та стаціонарної медичної допомоги пацієнтам із підозрою на коронавірусну хворобу.

Переглянуто маршрути госпіталізації пацієнтів із районів, в яких найвищий рівень захворюваності COVID-19.

Також учасники наради обговорили кількість місць у лікувальних закладах Прикарпаття для хворих на коронавірус та проаналізували ефективність їх використання.

В умовах реформування галузі особливу увагу приділено забезпеченню закладів охорони здоров’я медикаментами та засобами індивідуального захисту. Доручено керівникам КНП «Центральна районна лікарня Калуської міської та районної рад» та КНП Надвірнянська центральна районна лікарня» поповнити запас вказаних засобів.

 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *