Обговорили виконання бюджету району за І квартал

В Надвірній відбулося чергове засідання колегії РДА, де було розглянуто три питання. Зокрема, йшлося про виконання бюджету за І квартал 2019 року, легалізацію заробітної плати та підсумки роботи підприємств паливно-енергетичного комплексу. Перед розглядом питань з нагоди Дня державної служби України кращих працівників цієї сфери було нагороджено грамотами, подяками та медалями. Подяки голови районної ради отримали: Христина Богославець, Ірина Корчук, Любов Боднарук, Тетяна Дзем’юк та Іван Забронський. Відзнакою “За заслуги перед Надвірнянщиною” нагороджено голову Надвірнянської РДА Олександра Кеніза.
Голова РДА подякував усім за сумлінну працю, побажав мирного неба, особистого щастя, добробуту, успіхів в роботі на благо Надвірнянщини.

Начальник управління фінансів РДА Леся Свідрак доповіла про виконання бюджету за І перший квартал 2019 року. Загалом, ситуація з основним фінансовим кошторисом у районі контрольована. Хоча проблеми залишаються та управління фінансів знає як їх вирішити.
Не менш важливим на сьогодні для наповнення місцевих бюджетів залишається легалізація заробітної плати. В районі дві робочі групи, які боряться з проблемою тіньового працевлаштування. Загалом, на 1 червня 2019 року середньомісячна зарплата становить – 8 тисяч 368 гривень. Мінімальна – 4 тисячі 173 гривні.

Також на колегії обговорили підсумки роботи підприємств паливно-енергетичного комплексу. За словами чиновників район готовий до будь яких викликів.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *