Обговорено стан експертизи тимчасової непрацездатності працюючих осіб

21 березня в обласній клінічній лікарні відбулася спільна координаційна рада департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації та обласного Фонду соціального страхування з тимчасової втрати непрацездатності, в якій взяли участь заступник директора ДОЗ ОДА Микола Стовбан, начальник відділу експертизи тимчасової непрацездатності та якості медичних послуг Ольга Ославська та заступники головних лікарів медичних закладів області з експертизи тимчасової непрацездатності.

Присутні розглянули питання, які стосувалися аналізу стану експертизи тимчасової непрацездатності працюючих осіб області за 2016 рік та якість листків з тимчасової непрацездатності в лікувальних закладах.

За даними статуправління, в Івано-Франківській області проживає 843 тисячі працездатного населення, з них працюючого становить 29%. Спеціалісти це пов’язують з тим, що збереглась незначна кількість промислових підприємств в обласному центрі, місті Калуші, Долинському та Надвірнянському районах. Основний контингент працюючого населення складають посадовці бюджетної сфери (медики, освітяни, державні службовці).

Як повідомила заступник головного лікаря ОКЛ з ЕТН Ірена Заяць, за 2016 рік в лікувально-профілактичних закладах області було видано 164691 листків непрацездатності, в 2015 році цей показник склав 156000, що на 8691 листок менше, аніж в минулому році. Зріс на 50.9 днів на 100 працюючих обласний показник захворюваності працюючого населення і становить 396,5. Ріст захворюваності відбувся в більшості районів області, серед яких – Калуський, Рогатинський, Долинський, Коломийський. Обласний показник одного випадку перебування хворого на листку непрацездатності за вказаний період зменшився з 12,8 до 12,1 дня.

Слід зазначити, що впродовж 2016 року фахівцями проводились перевірки стану експертизи тимчасової непрацездатності в лікувально-профілактичних закладах, до них увійшли медичні установи Галицького та Рожнятівського районів.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *