Обговорили проблемні питання нафтогазовидобутку у районі

13 грудня 2016 року відбулася зустріч голови райдержадміністрації Олександра Кеніза з начальником НГВУ «Надвірнанафтогаз» Володимиром Чуприною, за участі першого заступника голови РДА Івана Тодорука, заступника голови РДА Богдана Зеленчука, заступника голови районної ради Ігоря Писклинця, начальника Надвірнянської об’єднаної державної податкової інспекції Василя Гнатюка та начальника управління економічного розвитку і торгівлі РДА Василя Уніята.  На зустрічі обговорено стан розвитку підприємства та проблемні питання, які потребують вирішення на обласному та державному рівні, зокрема, відсутність  спецдозволу на розробку Битків-Бабченського нафтогазоконденсатного родовища. Дія спецдозволу на користування надрами Битків-Бабченського родовища припинена  в липні 2016 року.
Підприємство звернулось  до Держгеонадр  щодо продовження дії вищезгаданого дозволу однак до сьогоднішнього дня дозвіл не виданий.
Також районна рада від 14.07.2016 року прийняла звернення до Кабінету Міністрів України, Міністерства екології та природних ресурсів і у Державну службу геології та надр щодо надання спецдозволу на розробку Битків-Бабченського родовища, однак дане питання на даний час залишається невирішеним.
Вирішення питання  нарахування та сплати до місцевих бюджетів  Надвірнянського району  податку із доходів фізичних осіб з найманих працівників Надвірнянської дільниці Долинського тампонажного управління, Пасічнянського виробництва Долинського газопереробного заводу та трьох дільниці Західноукраїнської комплексної дільниці монтажно-налагоджувального управління ПАТ "Укрнафта", які розташовані на території району.
Виділення коштів на соціально-економічний розвиток Надвірнянського району, в рамках Програми  соціально-економічного розвитку Івано-Франківської області за участю ПАТ "Укрнафта", зокрема на:
завершення добудови Битківської ЗОШ І-ІІІ ступенів;
завершення газифікації вул. Промислова у смт. Битків;
ремонт доріг в смт. Битків та населених пунктів Молодків, Гвізд, Зелена, Пасічна, Черник; 
будівництво газопроводу ГУ-256– ГУ-270-КС Пасічнянського виробництва Долинського газопереробного заводу. Вирішення даного питання дасть змогу зменшити щорічні  втрати,  із-за незаконного відбору, 0,5 млн. куб. газу.
Вирішення питання погашення заборгованості із сплати рентної плати за надра.
 

 
 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *