Обласна влада прагне створити сприятливі умови для ведення успішного бізнесу в області

У четвер, 6 серпня, перший заступник голови облдержадміністрації Марія Савка відвідала підприємство з італійським капіталом ТОВ «Падана Кемікал Компаундс» (с. Ямниця Тисменицького району), ознайомилася з виробництвом та зустрілася з керівництвом компанії.

Підприємство успішно працює в області вже понад 20 років і спеціалізується на виробництві широкого спектру пластифікованих і жорстких ПВХ композицій, що знайшли застосування в різних сферах, зокрема, у виготовленні кабелю і проводу, гнучких профільних та медичних виробів.

Обговорили проблемні питання діяльності підприємства, зокрема, введення імпортного мита на пластифікати – комплектуючі, які використовуються у виробництві продукції ТОВ «Падана Кемікал Компаундс».

У зустрічі також взяли участь керівники департаменту економічного розвитку, промисловості та інфраструктури облдержадміністрації Сергій Подошва та управління міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій облдержадміністрації Олександр Зрайко.

Для вирішення порушених питань запропоновано дії, які б дозволили їх врегулювати та підвищити конкурентоспроможність підприємства на ринках збуту, реалізувати його експортний потенціал.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *