Обласною службою зайнятості підписано меморандум про співробітництво

Документ підписали директор Івано-Франківського обласного центру зайнятості Василь Цимбалюк та начальник головного територіального управління юстиції в Івано-Франківській області Микола Станіщук.
«Івано-Франківська обласна служба зайнятості з метою сприяння зайнятості осіб, які мають майнові зобов’язання, в т.ч. які мають заборгованість зі сплати аліментів, надає повний комплекс соціальних послуг пошуку відповідної роботи та сприяння у працевлаштуванні. В базі вакансій служби зайнятості міститься велика кількість пропозицій роботи, в т.ч. для даної категорії осіб. Також ми можемо запропонувати пройти професійну підготовку, перепідготовку, підвищення кваліфікації, в тому числі в центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості», – зазначив В.Цимбалюк під час прес-конференції після підписання меморандуму.

Метою цього меморандуму є консолідація зусиль та співпраця сторін щодо необхідності налагодження ефективного діалогу з питань соціальної адаптації та інтеграції на ринок праці різноманітних категорій населення, боржників з виплати аліментів та інших осіб, які мають майнові зобов’язання.

Предметом меморандуму є взаємодія сторін у напрямі організації та проведення спільних заходів, спрямованих на сприяння зайнятості осіб, які мають майнові зобов’язання за рішеннями суду, інших органів, в тому числі осіб, які мають заборгованість зі сплати аліментів та стосовно яких відкрито виконавче провадження в органах державної виконавчої служби.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *