Олег Гончарук: Розвиток лісової галузі потребує комплексного підходу

За ініціативи Товариства лісівників України у м. Києві відбувся IV-ий з’їзд лісівників України. Участь у його роботі взяв голова обласної державної адміністрації Олег Гончарук.
За словами очільника Прикарпаття, проведення даного заходу дає змогу обговорити усі нагальні проблеми, якими живе галузь, та знайти шляхи їх вирішення.

«Для Прикарпаття лісова галузь посідає особливе місце. З однієї сторони – це природній дар, який залишився нам у спадок від наших предків, це те природнє багатство, завдяки якому ми розвиваємо туризм і рекреацію на теренах області, – наголосив у коментарі представникам засобів масової інформації Олег Гончарук. – Для жителів високогірних районів ліс – це перш за все робочі місця. У той же час, ми робимо велику ставку на розвиток лісопереробної галузі, адже це є потужний ресурс для розвитку економіки краю. Тим більше, що Прикарпаття має давні традиції у галузі лісівництва, виготовлення продукції із деревини, а також побічного використання дарів лісу».

Голова ОДА наголосив, що всі рішення щодо розвитку галузі повинні бути добре обдумані, виважені й поступові. Тут потрібно тримати баланс, коли область буде мати достатню економічну вигоду, в той же час не завдаючи шкоди довкіллю.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *