Олег Гончарук: Ми повинні запобігти несанкціонованому вивантаженню львівського сміття на території області

Про несанкціоноване завезення сміття на територію області йшлося сьогодні під час наради у голови обласної державної адміністрації Олега Гончарука. Присутніми на заході були заступник голови ОДА Ярослав Паранюк, начальник головного управління національної поліції в області Віктор Шкутов, начальник управління Служби безпеки Укаїни в області Петро Дідух, представники Укртрансінспекції, Держекоінспекції та Держпродспоживслужби, а також керівники профільних підрозділів ОДА.

Як зазначив Олег Гончарук, ситуація, яка склалася на Прикарпатті за останній тиждень, є неприпустимою і потрібно якомога швидше розробити алгоритм дій щодо її вирішення.

«Впродовж останніх днів зафіксовано кілька випадків незаконного ввезення львівського сміття на територію області. Надалі маємо запобігти виникненню таких інцидентів та врегулювати ситуацію», – зазначив очільник області.

За словами Віктора Шкутова, несанкціоноване завезення сміття несе за собою адміністративну та кримінальну відповідальність. Наразі, щоб запобігти виникненню аналогічних ситуацій, на пунктах в’їзду в область працівниками нацполіції організовано пости задля перевірки вантажу великогабаритних автомобілів.

Підсумовуючи нараду, Олег Гончарук дав доручення створити робочу групу під керівництвом Ярослава Паранюка та виробити алгоритм дій стосовно упередження виникнення ситуацій щодо несанкціонованого ввезення сміття на територію області. Інформацію про проведену роботу буде заслухано під час наступного засідання колегії облдержадміністрації.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *