Олег Гончарук обговорив із Лілією Гриневич основні чинники розвитку освітньої галузі Прикарпаття

Сьогодні голова облдержадміністрації Олег Гончарук зустрівся із міністром освіти і науки України Лілією Гриневич, яка з робочою поїздкою перебуває на Прикарпатті.

Сьогодні голова облдержадміністрації Олег Гончарук зустрівся із міністром освіти і науки України Лілією Гриневич, яка з робочою поїздкою перебуває на Прикарпатті.

Під час розмови, участь у якій також взяли заступник голови облдержадміністрації Ігор Пасічняк і директор департаменту освіти, науки та молодіжної політики ОДА Віктор Кімакович, йшлося про стан справ в освітній галузі Івано-Франківщини та перспективи її розвитку. Обговорювалися питання фінансування освітнього процесу, проблеми дошкільної освіти, створення опорних шкіл, придбання для навчальних закладів Прикарпаття шкільних автобусів, виплату заробітної плати освітянам.

За словами Олега Гончарука, тільки за останні тижні в області відкрито три нових садочки, а загалом з початку року для дошкільнят створено понад 1200 нових місць.

«Спільно з органами місцевого самоврядування ми плануємо до кінця року забезпечити дошкільною освітою ще близько півтисячі маленьких прикарпатців, – зазначив очільник області. – Наразі активно працюємо над тим, щоби вже у 2018-2019 роках ліквідувати черги до дитячих садочків та надати можливість кожній дитині отримувати якісні освітні послуги».

Зі свого боку, Лілія Гриневич розповіла про основні етапи реалізації нещодавно прийнятого Верховною Радою України та учора підписаного Президентом України Петром Порошенком Закону України «Про освіту».

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *