Олег Гончарук: Система територіальної оборони є важливою складовою нашої безпеки

На цьому під час наради з учасниками командно-штабного навчання з територіальної оборони наголосив голова обласної державної адміністрації Олег Гончарук. Участь у її роботі взяли перший заступник голови ОДА Марія Савка, заступник командувача військ оперативного командування «Захід» з територіальної оборони – полковник Дмитро Ромигайло, військовий комісар області Володимир Ярмошук.

Звертаючись до присутніх, очільник області зазначив, що завдяки Мінським домовленостям у форматі «нормандської четвірки» дещо вдалося стабілізувати ситуацію у зоні проведення антитерористичної операції. Хоча провокації з боку російсько-терористичних угруповань тривають і досі, однак слід сподіватися, що завдяки підтримці з боку європейської спільноти подальшої ескалації конфлікту не буде.

«Сучасні реалії дають розуміння того, що захист території неможливий без добрих знань, отриманого досвіду та вмінь, – підкреслив Олег Гончарук. – Тому проведення командно-штабного навчання з територіальної оборони надасть можливість їх учасникам відпрацювати завдання із охорони та захисту території, забезпечення умов для надійного функціонування органів державної влади, охорони та оборони важливих об’єктів і комунікацій».

Під час наради присутні заслухали висновки обстановки із навчання, зокрема, щодо суспільно-політичної та криміногенної ситуацій, найбільш імовірних та найбільш загрозливих варіантів дій диверсійно-розвідувальних груп та незаконних збройних формувань.

Опісля учасники заходу переглянули фільм про організацію роботи штабу району територіальної оборони.

Зазначимо, що навчання проходитимуть упродовж 26-30 вересня. 

Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *