Олег Гончарук: Завдання правоохоронців – забезпечити дотримання законності на Прикарпатті

Сьогодні відбулася координаційна нарада щодо обговорення стану протидії злочинності на Прикарпатті. Участь у її роботі взяли голова облдержадміністрації Олег Гончарук, голова обласної ради Олександр Сич, прокурор області Олександр Стратюк, керівники правоохоронних органів.

Зазначалося, що завдяки належній співпраці правоохоронних органів впродовж року вдалося зменшити рівень злочинності на теренах області, досягти хороших результатів під час розкриття кримінальних правопорушень. Досягнуто також позитивної динаміки у зменшенні кількості вчинення особливо тяжких та тяжких злочинів, підвищилася ефективність викриття злочинів проти довкілля.

За словами голови облдержадміністрації Олега Гончарука, сьогодні особливої уваги потребує посилення роботи у напрямку дотримання законності та забезпечення громадської безпеки на території області.

«Усі ми чітко усвідомлюємо, що ефективність і результативність роботи правоохоронних структур залежить від скоординованих дій та системної роботи, – наголосив Олег Гончарук. – Не менш важливою є також дієва співпраця із громадськістю та здорове сприйняття конструктивної критики. Як керівник області, розумію усі труднощі і виклики, з якими ви щоденно стикаєтеся. Підтримуватиму всі ваші напрацювання, які будуть спрямовані на забезпечення законності та порядку на території області».

Також йшлося і про злочини, пов’язані з торгівлею людьми, виявлення та фіксування злочинів у сфері обігу наркотичних засобів, боротьбу із проявами корупції у бюджетній та земельній сферах тощо. 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *