Олег Гончарук: Завдяки фестивалю «Карпатський простір», ми отримали можливість презентувати область через творчих людей

 
5-7 травня в Івано-Франківську відбудеться другий Міжнародний мистецький фестиваль країн Карпатського регіону «Карпатський простір».

 
5-7 травня в Івано-Франківську відбудеться другий Міжнародний мистецький фестиваль країн Карпатського регіону «Карпатський простір».

Цьогоріч велика кількість локацій не залишить байдужими найвимогливіших відвідувачів. Про це йшлося під час наради під керівництвом голови обласної державної адміністрації Олега Гончарука.

Як зазначив очільник області, проведення такого роду фестивалю, є найкращою можливістю для популяризації Прикарпаття та розвитку туристичної галузі. Заходи, які відбуватимуться в рамках фестивалю, дозволяють якомога краще та більше дізнатися про наш регіон, сприятимуть розвитку мистецтва та культурному обміну між різними країнами.

«Завдяки фестивалю «Карпатський простір», ми отримали можливість презентувати область через творчих людей. Той план заходів, який ми окреслили, охоплює різні сфери, демонструє наші звичаї та культурні надбання, показує багатогранність творчих доробків українців», – зазначив Олег Гончарук.

Своєю чергою, генеральний директор-художній керівник Національної оперети Богдан Струтинський відзначив актуальність нових локацій, які будуть цьогоріч. Зокрема, йшлося про впровадження цікавої та насиченої програми – «KidSpace», яка має на меті залучити до арт-фестивалю дітей-сиріт.

Про ще одну особливість заходу, а саме про національні читання «Франко об’єднує» розповів співголова оргкомітету заходу заступник голови облдержадміністрації Ігор Пасічняк. Він зазначив, що флешмоб  проводитимуть одразу у декількох локаціях, де твори Івана Франка читатимуть іванофранківці та гості фестивалю.

Також варто відзначити, що видання, з яких читатимуть твори видатного українського письменника, поета, публіциста, перекладача, ученого, громадського та політичного діяча, опісля будуть передані до бібліотек на Східну Україну.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *