Олександр Кеніз взяв участь у нараді щодо залучення інвестицій в туристичну галузь Прикарпаття

Сьогодні Івано-Франківщина має значний потенціал для розвитку туристичної індустрії. Однак значна частина туристичних об’єктів потребує чималих капіталовкладень.

«Створити конкурентоспроможний туристичний продукт неможливо без залучення інвестицій як вітчизняних, так і зарубіжних, – наголосив під час наради за участю заступників голови облдержадміністрації та керівників РДА Олег Гончарук. – Забезпечити дану галузь інвестиційними ресурсами можна виключно шляхом презентації власних проектів та створенням сприятливих умов для діяльності вкладників. Разом з тим, відпочинок у Карпатах не повинен асоціюватися лише із такими локаціями як «Буковель» та м. Яремче, необхідно популяризувати й інші не менш рекреаційно багаті райони, такі як: Долинський, Верховинський, Косівський, Надвірнянський та Рожнятівський».

Під час наради присутні голови райдержадміністрацій розповіли про проекти, які, на їхню думку, за умови залучення фінансового ресурсу, можуть стимулювати розвиток туристичної інфраструктури, налагодити транспортні шляхи сполучення та інтенсифікувати багато галузей економіки області.

Слід також додати, що за дорученням Олега Гончарука вродовж місяця керівники районів повинні розробити та надати для розгляду потенційним інвесторам проекти пропозицій щодо розвитку туристичних об’єктів, які міститимуть конкретні прорахунки, терміни реалізації та алгоритми досягнення результатів. 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *