Олександр Кеніз взяв участь в акції “Ліси для нащадків”

  

  
19 жовтня голова районної державної адміністрації Олександр Кеніз, спільно з депутатом обласної ради Юрієм Голінеєм та за активної підтримки
 уродженця селища Ланчин Володимира Поповича, учнями шкіл Ланчина та Добротова, ДП «Делятинський лісгосп» (директор Роман Здреник) в рамках акції «Ліси для нащадків» заклали Алею «Герої не вмирають» в пам'ять загиблим Небесної Сотні.
На території Майданського лісництва урочище «Садки» висадили понад сто дерев дуба та модрини.
Ідею зі створення алеї на території селища Ланчин школярі сприйняли радісно та з превеликим задоволенням долучилися до цієї справи.
Перед початком роботи директор ДП «Делятинський лісгосп» Роман Здреник інформував присутніх про важливість та відповідальність такого процесу, як відновлення лісів. 
Посадовці, в свою чергу, подякували учасникам акції за їхню активну позицію. Школярі висловили спільну надію, що дерева будуть сильнішими і пустять коріння на новому місці.
Вкінці заходу учасників акції нагороджено грамотами Івано-Фрнаківського обласного управління лісового та мисливського господарства. Також дітей пригостили солодощами.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *