Олександр Кеніз зустрівся з працівниками ЦРЛСьогодні голова районної державної адміністрації Олександр Кеніз разом із радником голови РДА Іваном Тодоруком зустрівся з працівниками центральної районної лікарні. Головний лікар ЦРЛ Сергій Ємельянчук представив медичному персоналу голову райдержадміністрації.

    Такожо глянули травматологічне, урологічне, реанімаційне, кардіологічне відділення, операційний блок, центр нефрології та діалізу та пологовий будинок.Ознайомилися із станом надання медичної допомоги у лікарні, поспілкувалися з пацієнтами і медперсоналом, обговорено питання продовження ремонтів приміщень ЦРЛ.
   «Я надзвичайно приємно вражений. Завдяки спільним старанням головного лікаря та медичного персоналу бачу реальні, правильні, хороші  кроки якими ви йдете вперед. Надіюсь, що Ваші кроки залишуться такими ж надійними і впевненими, а з свого боку я і працівники райдержадміністрації зробимо максимум можливого, щоб Вам допомогти» – зазначив голова РДА.

  Зустріч керівника району з медпрацівниками відбулася в дружній атмосфері. Олександр Володимирович наголосив, що  в майбутньому співпраця між владою та представниками медицини буде тіснішою, пообіцяв вивчити проблемні питання та всіляко сприяти у їх вирішенні.
 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *