Опалювальний сезон 2019-2020 року

 

Під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Богдана Зеленчука відбулася нарада щодо підготовки закладів бюджетної сфери району до опалювального сезону 2019-2020 року.
Участь в нараді взяли: в.о голови міської ради Тарас Пекарський, заступник голови міської ради м. Надвірна Олег Йосипенко, начальник відділу культури райдержадміністрації Олександр Зварчук, начальник відділу освіти райдержадміністрації Степан Северилов, начальник Надвірнягського відділення ПАТ “Івано-Франківськгаз” Ігор Лундяк, керівник КП “Теплокомуненерго” Надвірнянської районної ради Роман Мажак, начальник відділу архітектури, містобудування, містобудівного кадастру та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Тарас Угринчук.
При обговоренні питання підготовки закладів бюджетної сфери та комунальних підприємств району до роботи в опалювальний період 2019-2020 року на нараді було зазначено, що проводиться заготівля дров та брикетів (50%), проведено тендер на закупівлю вугілля. Завершуються роботи з модернізації систем опалення в Стримбівській та Бистрицькій ЗОШ І-ІІІ ст. Також під час наради було обговорено питання встановлення комерційних вузлів обліку природного газу (модеми) та дано доручення відділу освіти райдержадміністрації звернути увагу на проблемні питання що виникають при виготовленні проектної документації на встановлення модему в ДНЗ “Cонечко” в м. Надвірна.
За підсумками проведеної наради першим заступником голови райдержадміністрації дано доручення:
1. Провести нараду за участю керівників теплопостачальних підприємств по питанню встановлення тарифів на теплову енергію в опалювальний період 2019-2020 року.
2. Провести окрему нараду з КП “Теплокомуненерго” Надвірнянської районної ради по питанню теплопостачання адмінбудинків с. Цуцилів та с. Тисменичани.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *