Орден «За мужність» ІІІ ступеня присвоїли військовослужбовцю Івану Капітанчуку посмертно

У День Збройних Сил України в Яблуниці загиблому Івану Капітанчуку відкрили і освятили пам’ятну дошку на стіні Яблуницького ліцею, в якому він навчався.

Боєць 109 батальйону, 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади 7 березня 2022 року загинув у бою з російським окупантом поблизу села Слобода-Кухарська, Київської області.

Рідна сестра Галина каже, Іванові 30 березня мало б виповнитись 22 роки, він був хорошою та щирою людиною. Хлопець виріс у багатодітній сім’ї, чотири сестри і він п’ята дитина. Іванові було всього рочок, коли не стало батька. Класний керівник Ганна Семків, розповідає Іван був єдиним чоловіком у родині, тому вся домашня господарка лягла на плечі юному хлопцю.

Державну нагороду орден «За мужність» ІІІ ступеня присвоїли військовослужбовцю Івану Капітанчуку посмертно. Цю відзнаку сестрі на подвір’ї ліцею вручив начальник Надвірнянської районної військової адміністрації Володимир Пасько.

У навчальному закладі кажуть, школярі повинні знати у обличчя своїх Героїв. Строкову службу Іван проходив в Чернівцях в Національній гвардії України, тому одразу, як тільки ступила російська орда на українську землю, хлопець пішов до війська та став на захист рідної землі. У селі з теплом відгукуються про Героя, пам’ять про нього житиме у серцях рідних, односельчан та всіх свідомих українців.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *