Органічна продукція – крок до ЄС

За участі громадської спілки виробників органічних сертифікованих продуктів «Органічна Україна» під патронатом Міністерства економіки, торгівлі та сільського господарства України, на запит учасників бізнес-спілки «Органічна Україна», за підтримки лідерів органічного сектору та партнерів органічного бізнесу в департаменті агропромислового розвитку ОДА проведено «XXXІІІ регіональний форум органічна Україна 2020 Івано-Франківськ» у напівдистанційному форматі засобами додатку «Zoom».

Участь у форумі взяли в.о. директора департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Степан Вінтонович, начальник відділу департаменту Дмитро Гофмейстер, директор Івано-Франківського відділення українського державного фонду підтримки фермерських господарств Зіновій Дашавець, голова СОК «Чиста флора» Михайло Стовпюк та інші виробники сільськогосподарської та харчової продукції.

Степан Вінтонович наголосив на важливості розвитку органічного сільського господарства та популяризації виробництва і споживання органічної продукції. Михайло Стовпюк акцентував увагу учасників форуму на проблемних питаннях, які виникають у сільгосптоваровиробників під час виробництва екологічної продукції.

Модератором форуму була президент Громадської спілки виробників органічних сертифікованих продуктів «Органічна Україна» Олена Березовська.

Розглядалися питання щодо вимог до органічної продукції, сертифікації, експорту та розвитку внутрішнього ринку, стану органічного виробництва в області у 2019 р., законодавче регулювання органічного виробництва, державна та регіональна підтримки органічного виробництва і фермерства в регіоні, співпраця та кооперація сільськогосподарських виробників та переробників, досвід та ринкові пропозиції, збільшення споживання та популяризація органічної продукції в області, локальні продажі, технології органічного виробництва, сертифікація органічного виробництва та/або обігу органічної продукції, супровід органічної сертифікації, експорт органічної продукції.

Даний захід проведено за підтримки Швейцарії в рамках швейцарсько-української програми «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України», що впроваджується Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія) у партнерстві із SAFOSO AG (Швейцарія).

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *