Орієнтуємо безробітних на військову службу за контрактом27 січня в Надвірнянському районному центрі зайнятості проведено семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України з метою мотивації безробітної молоді до проходження військової служби за контрактом. В заході взяв участь заступник військового комісара — начальник відділення комплектування Надвірнянського районного військового комісаріату капітан Левицький А.М., старший офіцер Надвірнянського районного військового комісаріату Мисюк І.Р., заступник директора центру зайнятості Гуменюк О.Л., начальник відділу організації працевлаштування населення Плесканка Т.В., фахівці центру зайнятості та безробітні особи, які активно шукають роботу.
Розпочала захід фахівець відділу активної підтримки безробітних Іванна Зінченко, яка наголосила на меті та важливості проведення заходу, розповіла про стан ринку праці в районі, послуги які надає служба зайнятості. Важливий акцент фахівець зробила на службі в Збройних Силах України за контрактом. В даний час бути контрактником – це дуже нелегкий та відповідальний вибір, але який може змінити життя людини, сприяти її самореалізації.
Андрій Левицький поінформував про умови проходження служби за контрактом, порядок оформлення документів, вікові обмеження, грошове забезпечення, ознайомив з порядком відбору громадян на службу за контрактом, а також наголосив – у будівництві Української держави Збройним Силам належить особлива роль. Армія не тільки вагома ознака державності, її гарантії, але й школа військово-патріотичного виховання.
Присутні отримали вичерпні відповіді на численні запитання, інформаційні матеріали та записали контактні телефони, за якими можна проконсультуватися в індивідуальному порядку.
Служба в збройних силах будь — якої країни завжди була почесною місією для чоловіків. Захист Вітчизни, її цілісності та суверенітету став не тільки конституційним обов’язком, а й справою честі кожного громадянина України!
 
 
Надвірнянський районний центр зайнятості

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *