Основний підсумок діяльності обласної ради – консолідований конструктив і порозуміння представницької та виконавчої гілок влади

Сьогодні відбулася підсумкова тридцять восьма сесія обласної ради сьомого демократичного скликання.

Депутати заслухали  звіт  голови обласної ради Олексанра Сича  та розглянули інші питання, зокрема,  про внесення змін до обласного бюджету на 2020 рік та  бюджету розвитку. Ухвалено рішення про внесення змін до Програми розвитку освіти Івано-Франківщини на 2016-2023 роки, перерозподіл бюджетних призначень по субвенції місцевим бюджетам за рахунок залишку коштів освітньої субвенції,  погоджено зміни до  планів заходів  ряду обласних програм, зокрема, обласної комплексної програми соціального захисту населення області  та обласної програми підтримки сімей загиблих, постраждалих учасників Революції Гідності, учасників бойових дій, осіб, які перебувають чи перебували у складі добровольчих формувань, що утворилися для захисту незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, та інших громадян, які залучалися і брали безпосередню участь в Антитерористичній операції в районах її проведення, чи у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації в Донецькій та Луганській областях, забезпеченні їх здійснення.

Зокрема, у доходах обласного бюджету враховано субвенції з державного бюджету медичній та освітній галузям. Рішенням сесії передбачено субвенції місцевим бюджетам на забезпечення подачею кисню ліжкового фонду закладів охорони здоров’я, які надають  стаціонарну медичну допомогу пацієнтам з COVID-19 у сумі 18 390,8 тис.грн. Департаменту освіти, науки та молодіжної політики облдержадміністрації спрямовано субвенцію  з державного бюджету  у сумі 20 951,2 тис.грн. для централізованої закупівлі дезінфікуючих засобів для  закладів освіти.

У роботі сесії взяли участь заступники голови обласної державної адміністрації Василь Івасик, Євген Фербей, Світлана Онищук та керівник апарату ОДА Роман Маланій.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *