Освітян Івано-Франківська навчають роботі в середовищі Google

Учора в Прикарпатському національному університеті на базі Центру інноваційних освітніх технологій «PNU-EcoSystem» розпочав роботу регіональний семінар-тренінг «Додатки Google в освітній діяльності».
У ньому беруть участь працівники закладів освіти Івано-Франківська. Заняття проводять директорка ТОВ «Академія цифрового розвитку», сертифікована тренерка Google for Education Антоніна Букач та доцентки кафедри математики та інформатики і методики навчання факультету математики та інформатики Прикарпатського університету Олеся Власій і Ольга Дудка.

Програма «Додатки Google в освітній діяльності», за якою працюють учасники семінар-тренінгу, отримала гриф МОН України і реалізується вже 5 років. У рамках програми заходу учасники познайомляться й отримають практичні навички роботи в середовищі Google Клас, вивчать основи спільного використання об’єктів Google Диску, опрацюють засоби ефективного узагальнення матеріалів для звітів та організації онлайн-опитувань, тощо. Особливістю тренінгу є те, що учасникам пропонують модель готового додатку для смартфона в якості навчального посібника. Вони зможуть його наповнити власними матеріалами і використовувати в подальшому. Крім того, родзинкою в навчанні стане ознайомлення учасників з можливість безкоштовно записувати власні відео за допомогою простих інструментів, які доступні зараз.

«Тренінг розрахований на 40 учасників і відбувається у практичному розумінні і взаємодії. Спочатку учасники проживають методологію, яку будуть використовувати, а далі вже застосовують на практиці. Тренінг познайомить учасників не тільки з додатками Google в освітній діяльності, а також з родзинками впровадження ефективних досвідів практик реалізації. Таке навчання потрібне для освітян особливо в умовах становлення Нової української школи», – розповіла сертифікована тренерка Google for Education Антоніна Букач.

У рамках програми семінар-тренінгу «Додатки Google в освітній діяльності» відбулося підписання тристороннього Меморандуму про співпрацю між Прикарпатським національним університетом, ТОВ «Академія цифрового розвитку» та Департаментом освіти, науки та молодіжної політики ОДА в сфері підвищення кваліфікації працівників закладів освіти області.

«Прикарпатський університет продовжує реалізацію однієї з стратегічних цілей розвитку нашого закладу вищої освіти – втілення інновацій в освітній процес. Для нас важливо не обмежитися тільки університетом, а й важливо, щоб освітній простір Прикарпаття значно розширювався у цьому напрямку. Тож ми підписали Меморандум про співпрацю з метою поширення стандартів широкого використання цифрових технологій в діяльності закладів освіти через неформальну освіту», – наголосив ректор університету Ігор Цепенда.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *