Освітянин з Моршина Ростислав Фединець про вакцинацію від COVID-19

«Щеплення від COVID-19 я зробив ще на початку вакцинальної кампанії в травні, коли в Моршині тривав пілотний проект і з’явилась можливість провакцинуватись. Відразу було розуміння, що це потрібно зробити. Мої рідні також щепились», – розповідає директор Моршинської школи мистецтв, що на Львівщині, Ростислав Фединець.

Він поділився, що у Моршинській школі мистецтв є фахівці пенсійного віку. На початку він переживав за них, запитував про самопочуття після вакцинації. Але всі вони були на роботі в той самий день і почувались добре.

«Людям, які сумніваються, чи варто вакцинуватись, я б порекомендував – дізнавайтесь, пізнавайте. І своє рішення вірити і наскільки вірити приймайте самі. Але важливо, коли ви будете це робити, слухати людей, які фахово займаються темою вакцинації, слухати спеціалістів. Не можна слухати тих, хто поширює інформацію на рівні пліток, не маючи достатніх знань. Тому що є люди, які все життя поклали на те, щоб вивчати медицину, зокрема вакцинацію.

Нещодавно мій друг із Фінляндії поділився розмовою з професором, вірусологом міста Тампере: «Головна відповідь чи вакцинуватись від COVID-19 – це статистика. І ми бачимо, що саме невакциновані важко хворіють та помирають», – розповів директор Моршинської школи мистецтв.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *