Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Оздоровлення та відпочинок дітей влітку 2014 року

Головне управління статистики інформує. Упродовж літнього періоду в області було організовано повноцінне оздоровлення, відпочинок, забезпечення змістовного дозвілля в 720 дитячих закладах (таборах) різних типів для 76,1 тис. дітей з 25 регіонів України та інших країн.

Головне управління статистики інформує. Упродовж літнього періоду в області було організовано повноцінне оздоровлення, відпочинок, забезпечення змістовного дозвілля в 720 дитячих закладах (таборах) різних типів для 76,1 тис. дітей з 25 регіонів України та інших країн.
За режимом роботи ці заклади розподілялися за оздоровчим та відпочинковим напрямками. Оздоровчі послуги в області забезпечували 15 закладів позаміського та санаторного типів. Найбільша їх кількість (4) знаходиться у курортній зоні Яремчанської міської ради, в яких оздоровлено 4,6 тис. дітей.
Переважну більшість закладів – 633 або 87,9% від загальної їх кількості,складали табори з денним перебуванням, найбільше яких було організовано у Рогатинському (60), Коломийському (50), Косівському районах (49), де відпочили відповідно 2,5; 3,8 та 5,6 тис. дітей.
Наметові містечка цього літа становили 8,5% у загальній кількості закладів оздоровлення та відпочинку. Вони були відкриті майже в усіх районах області, найбільше (14) – у Косівському районі; від 5 до 8 – у Городенківському,Надвірнянському, Богородчанському та Тисменицькому районах; по одному – у Калуському, Коломийському, Рогатинському та Снятинському районах.
На території Верховинського, Косівського та Долинського районів функціонували 9 таборів праці та відпочинку для старшокласників де 390 підлітків поєднували працю з відпочинком і розвагами; 200, 120 та 70 школярів відповідно, перебуваючи в них, опановували знання та практичні навики здорового способу життя.
Приділялася увага також оздоровленню та відпочинку дітей пільгових категорій. Протягом літа цього року одержали повноцінний відпочинок та оздоровились 21,2 тис. дітей з багатодітних і малозабезпечених сімей, найбільше з них перебували у закладах Надвірнянського (3 тис.), Богородчанського (2,6 тис.), Косівського (1,9 тис.), Верховинського (1,8 тис.), Коломийського (1,5 тис.) та Долинського (1,4 тис. дітей) районів; оздоровлено також 1,1 тис. дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, найбільше з них у закладах Долинського, Рогатинського районів та м. Яремче (250, 136 та 131 дітей відповідно),0,9 тис. дитей-інвалідів, більшість з яких – у закладах Городенківського та Косівського районів (106 та 100 дітей відповідно) та 0,5 тис. дітей, потерпілих від наслідків Чорнобильської катастрофи, найбільшу частку яких прийняли заклади Галицького району (177 дітей).

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *