П’ятьом прикарпатським студентам, батьки яких постраждали внаслідок АТО/ООС, профінансують навчання за рахунок коштів обласного бюджету

За рахунок коштів обласного бюджету п’ятеро прикарпатських студентів, батьки яких постраждали під час проведення АТО/ООС, навчатимуться у закладах професійно-технічної або вищої освіти. Таке рішення сьогодні прийняли на засіданні комісії щодо забезпечення безкоштовним навчанням у ПТНЗ та ВНЗ, яку очолив заступник голови обласної державної адміністрації Євген Фербей.

Зазначимо, що відшкодування на оплату навчання у період першого семестру 2020 начального року у сумі понад 44 тисячі гривень отримають студенти Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, Івано-Франківського юридичного фахового коледжу Національного університету «Одеська юридична академія», Коломийського економіко-правового фахового коледжу Київського національного торговельно-економічного університету та Національної академії внутрішніх справ.

Принагідно нагадаємо, що для того, щоб отримати кошти з обласного бюджету на оплату  навчання, студентам або їхнім батькам необхідно звернутися із відповідною заявою до департаменту освіти, науки та молодіжної політики облдержадміністрації. Окрім того, начальні заклади, в яких вони здобувають освіту, повинні бути державної або комунальної форми власності.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *