Пам‘ятаємо кожного, хто віддав найбільше – своє життя…….

Сім років тому на Майдані у Києві розпочалися найтрагічніші події в новітній історії України. За європейські цінності, прагнення розбудовувати незалежну, демократичну європейську державу сотня Героїв поклали на вівтар України найцінніше – власне життя. У результаті протистоянь на вулицях Інститутській та Грушевського, Кріпосному провулку, у Маріїнському парку та Майдані Незалежності загинули 23 людини, а 509 – отримали тілесні ушкодження.
Буремний відгомін тих подій відчули в усіх куточках України. Адже не було тоді міста, селища чи села, жителі яких не були на Майдані.

Сьогодні представники районної та міської влади, зокрема заступник голови Надвірнянської районної державної адміністрації Леся Свідрак, заступник голови районної ради Іван Жигалюк, міський голова Зіновій Андрійович та заступник міського голови Ярослав Гундяк вшанували Героїв, які не побоялися чинити опір тогочасному політичному режиму, та поклали квіти до стели Героїв Небесної Сотні.

Священники відправили поминальну панахиду за загиблими учасниками Революції Гідності.

Присутні хвилиною мовчання вшанували наших славних краян – Героїв Майдану.
Спогадами про масові та криваві розстріли мирних мітингувальників на Майдані поділився учасник Революції Гідності, волонтер російсько-української війни Василь Павлик.

«І кожен з нас сьогодні продовжує відстоювати цінності, за які боролись тієї зими – європейський вибір України, наша гідність, свобода. Пам‘ятаємо кожного, хто віддав за ці цінності найбільше – своє життя. Щодня працюємо, щоб не змарнувати їхню жертву. Найкраща пам‘ять про Героїв Небесної сотні, захисників України у новітній російсько-українській війні – це не слова, а дія для розбудови України. Держави, за яку вони боролись та про яку мріяли».

 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *