Пам’яті голови Івано-Франківської станиці Пласту Назарія Лугарєва

Пластуни Івано-Франківська з невимовним болем та сумом зустріли звістку про загибель друга і побратима Назарія Лугарєва.

Пластове юнацьке псевдо Назарія – «Лу». Військовий позивний «Філософ». Вступив до Пласту в 2005 році. Належав до гуртка «Торнадо» юнацького куреня ч. 79 ім. В. Липинського. В старшопластунстві став членом 3 куреня УСП «Лісові чорти», де отримав псевдо «Вертихвіст». З 2018 виховник гуртка «Пекельні бешкетники» в юнацькому курені ч. 79 ім. В. Липинського.

Учасник, співорганізатор та організатор десятків пластових подій, таборів, вишколів. Плекав військове пластування в станиці. В 2019 – комендант станичного табору «Мідгард». Голова Івано-Франківської станиці Пласту впродовж трьох каденцій, від 2018 і аж до загибелі. З 2021 член окружної пластової ради Івано-Франківської округи. Активний в громадському житті міста. З 2009 по 2010 рік гітарист поп-панк групи The Pizza Boyz!

З 2011 по 2012 рік проходив строкову службі в 95-й окремій аеромобільній бригаді. У 2013-2018 роках – службу за контрактом у 80-й окремій десантно-штурмовій бригаді, у складі якої брав участь в бойових діях на Сході України. Ветеран АТО. Опісля проходив службу за контрактом у резерві у 78 батальйоні.

З перших днів російського вторгнення зголосився до оборони України. Брав участь у боях в Запорізькій області як головний сержант 1-го стрілецького взводу 2-ої стрілецької роти 78-го окремого батальйону 102-ої окремої бригади ТрО імені полковника Дмитра Вітовського.

Загинув з двома побратимами зі своєї роти під час виконання бойового завдання внаслідок мінометного обстрілу поблизу міста Гуляйполе Запорізької області. Планувалося його призначення на офіцерську посаду з подальшим присвоєнням офіцерського звання.

Залишилася дружина Мар’яна та син Данило.

Вічна пам’ять та Слава Герою!

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *