Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Пасхальний турнір з волейболу

24 квітня 2015 року в спорткомплексі «Нафтохімік» відділ молоді та спорту райдержадміністрації проводив Пасхальний турнір з волейболу серед колективів фізкультури Надвірнянського району пам’яті отців Миколи та Григорія Сімкайлів.

В турнірі взяли участь шість команд, а саме: збірна команда райдержадміністрації та районної ради, команда відділу освіти райдержадміністрації, збірна команда духовенства району, команда «Метеор» мікрорайону Ломоносова та дві команди Надвірнянського коледжу НТУ.
Команди були поділені на дві підгрупи і в матчах між собою визначили фіналістів змагань. Переможцями підгруп стали: команда відділу освіти райдержадміністрації і команда №1 Надвірнянського коледжу, які і зустрілись у фінальному матчі. З рахунком 2:1 перемогли освітяни і завоювали перехідний кубок.