Патріотичне виховання ліцеїстів

Формувати справжнього патріота власним прикладом, органічно поєднуючи історичні факти, літературні надбання, аналізуючи, дискутуючи, навчаючи ненав’язливо і з любов’ю, – головний критерій співпраці з молоддю.
З цією метою начальник управління культури, національностей та релігій обласної державної адміністрації Володимир Федорак та кандидат історичних наук, доцент кафедри теорії і методики навчання Івано-Франківського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Ігор Дрогобицький відвідали Прикарпатський військово-спортивний ліцей-інтернат.
У цей складний для нашої держави час у кожному серці – невимовна тривога та біль за майбутнє України. На часі, як ніколи, – патріотичне виховання.
Сучасний молодий українець повинен позиціонувати себе як справжнього європейця, і не тільки за територіальною ознакою нашої держави, а насамперед за тими цінностями, які сповідує демократичне суспільство. Сьогодні настав час, щоб українська молодь чітко окреслила свою позицію щодо розбудови та захисту української державності-наголосив Володимир Федорак.
Патріотичне виховання є складовою частиною загального виховного процесу ліцею та являє собою систематичну, цілеспрямовану діяльніcть навчально-виховного процесу, щодо формування у студентів високої патріотичної свідомості, почуття любові до України, готовності до виконання громадянських, конституційних обов’язків.
Для виховання патріотичних почуттів є багатющий арсенал прикладів: це патріотизм Січового стрілецтва, героїзм і відданість Батьківщині героїв Крут, любов до України воїнів Великої Вітчизняної та багато інших. Це – той золотий фонд і неоціненне багатство, які сьогодні повинні бути задіяні в справі виховання істинного патріотизму розповів Ігор Дрогобицький.
Саме тому за спільної ініціативи управління культури, національностей та релігій обласної державної адміністрації, керівництва районної державної адміністрації та Прикарпатського військово-спортивного ліцею-інтернату була зумовлена дана зустріч, яка допоможе ліцеїстам формувати особистість, наділену громадянською відповідальністю, національною самосвідомістю, високими духовними цінностями, родинними і патріотичними почуттями.

 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *