Павло Розенко: Ми будемо переходити на безконтактну форму надання всіх видів соціальної допомоги, а стартуємо із системи надання субсидій

В умовах необхідності підвищення цін і тарифів на комунальні послуги перед Урядом стояло завдання забезпечити максимальний соціальний захист і підтримку вразливим категоріям населення. На сьогодні це завдання виконано, хоча для того довелося реформувати всю систему надання субсидій.

Про це сказав в ефірі програми «Від першої особи» Радіо «Ера» міністр соціальної політики Павло Розенко. «Сьогодні для отримання субсидії потрібно заповнити лише два аркуші – з бланками заяви та декларації про дохід сім’ї. Ці документи людина має отримати поштою на свою адресу до 15 квітня, тобто до отримання платіжок за комунальні послуги за квітень місяць. Також вона одержить коротке звернення, де буде вказана адреса місцевого управління соціального захисту населення, куди вона має повернути ці, вже заповнені,  документи. Крім того, буде додано ще й коротку інструкцію, як правильно писати заяву та заповнювати декларацію», – зазначив міністр.

При цьому він підкреслив, що заповнені документи громадяни можуть або самостійно віднести до органів соцзахисту, або ж відправити поштою. «Надана можливість щодо відправлення поштою – це принципове рішення, яке прийняв Уряд, і це перший експеримент в історії України. Безумовно, ми розуміємо, що це великі ризики, але ми будемо переходити на безконтактну форму надання всіх видів соціальної допомоги, а тому стартуємо із системи надання субсидій», – наголосив Павло Розенко.

Він також додав, що  бланки декларації та заяви вже розміщені на веб-сайті Мінсоцполітики та Урядовому порталі. І оскільки вони не є документами суворої звітності, їх вже можна при бажанні роздрукувати, заповнити та надіслати в управління соцзахисту для нарахування субсидій.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *