Перевір себе в Реєстрі виборцівВідповідно до статті 21 Закону України "Про Державний реєстр виборців" кожен громадянин, який згідно статті 70 Конституції України
 має право вибору, може звернутися до органу ведення Реєстру щодо отримання, на безоплатній основі, вичерпної інформації про свої персональні дані, включення чи не включення до Реєстру. Щоб не виникали непорозуміння під час голосування на виборах 25 жовтня 2015 року, просимо перевірити наявність себе в Державному реєстрі виборців. Особливу увагу звернути  громадянам, яким виповнилося 18 років; тим, які виявили неточності у своїх персональних даних під час виборчих кампаній у 2014 році; які протягом останнього періоду змінювали прізвище, ім’я чи місце проживання. 
Щодо громадян,  які проживають не за місцем реєстрації,  то тимчасова зміна місця голосування на місцевих виборах 25 жовтня 2015 року Законом не передбачена. З 9-10 жовтня 2015 року відділом ведення Реєстру буде передано попередній список виборців та запрошення дільничним виборчим комісіям. Просимо жителів району звернути увагу на місце реєстрації, дату народження, правильність написання прізвища, імені та по батькові вказаних у запрошенні. У разі виникнення неточностей просимо до 18жовтня  звертатися на виборчі дільниці або безпосередньо до відділу ведення Реєстру для внесення відповідних змін.  З собою необхідно мати паспорт громадянина України. 
Адреса: Надвірнянська районна державна адміністрація, відділ ведення Державного реєстру виборців, ІІ поверх, кабінет № 26,27, м-н Шевченка 33, м.Надвірна.
Прийом громадян здійснюється щоденно в робочі дні з 8.00 до 16.00. 
З 1 по 25 жовтня 2015 року відділ ведення Реєстру працює у вихідні дні.
Роз’яснення ви можете отримати за телефонами: 29105, 23167, 22632.    
 
 

Начальник відділу ведення  
Державного реєстру виборців
райдержадміністрації                                                           Мирослав Гільтайчук         

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *