Перевірено готовність пляжів області до оздоровчого сезону 2017 року

У період підготовки до оздоровчого сезону працівники Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області взяли участь в комісійних обстеженнях пляжів.

У період підготовки до оздоровчого сезону працівники Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області взяли участь в комісійних обстеженнях пляжів.

На території області відкрито два пляжі – пляж Івано-Франківського міського озера по вулиці Г. Мазепи та  пляж міського озера  в м. Тлумач.

При обстеженні зверталась увага на наявність джерел водопостачання, вбиралень, кабінок для переодягання, пунктів надання медичної допомоги, облаштування територій, тощо. За даними лабораторно-інструментальних  досліджень вода відповідає санітарним нормам.

Слід зазначити, що оформлення паспорта пляжу балансоутримувачами (власниками) було передбачено наказом Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи від 03.12.2001 р. № 272 (у редакції наказу Міністерства надзвичайних ситуацій України від 24.09.2012 р. №1214), яким затверджено «Правила охорони життя людей на водних об’єктах України».

Проте, 30.05.2017 р. зазначений наказ  втратив чинність на підставі наказу Міністерства внутрішніх справ України 10.04.2017р. №301, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 04.05.2017 р. №566/30434 «Про затвердження Правил охорони життя людей на водних об’єктах України», яким оформлення паспорту пляжу на погодження його з Держпродспоживслужбою не передбачено.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *