Керівництво райдержадміністрації взяло участь у пленарному засіданні сесії районної ради

20 листопада 2019 року відбулося пленарне засідання 30 сесії Надвірнянської районної ради 7 скликання, у якому взяв участь перший заступник голови райдержадміністрації Богдан Зеленчук.
В ході роботи депутати заслухали інформації: про затвердження звіту щодо виконання районного бюджету за 9 місяців 2019 року, про хід виконання депутатських запитів, внесли зміни до районного бюджету на 2019 рік та до районних цільових програм.
Богдан Зеленчук проінформував присутніх про передбачення у 2020 році коштів районного бюджету на співфінансування 14 інвестиційних проектів, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку.
В ході засідання депутати схвалили рішення щодо передачі майна та приміщень, про призначення стипендії районної ради імені Володимира Луціва та про ініціювання створення Асоціації органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати Україна – Карпатська агенція регіонального розвитку».
Загалом на розгляд пленарного засідання було винесено16 питань. Усі питання порядку денного, після обговорення та внесення змін і доповнень, були підтримані депутатським корпусом.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *