Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Перший заступник голови районнної державної адміністрації Богдан Зеленчук взяв участь в розширені нараді з питань підготовки до опалювального періоду 2018/2019 року

Сьогодні під керівництвом першого заступника голови обласної державної адміністрації Марії Савки відбулася робоча розширена нарада щодо підготовки до опалювального періоду 2018/2019 року. Участь у заході взяли заступник голови ОДА Ярослав Паранюк, керівник апарату ОДА Роман Маланій, профільні заступники голів РДА, голови ОТГ та керівники структурних підрозділів ОДА.
Як зазначила Марія Савка, в травні головою облдержадміністрації Олегом Гончаруком видано розпорядження, яким затверджено відповідний план заходів, утворено та затверджено склад обласного оперативного штабу із забезпечення сталого проходження опалювального сезону, організації упередження аварій та проведення оперативних відновлювальних робіт на об’єктах життєзабезпечення в осінньо-зимовий період 2018-2019 років. Відповідно до цього документу, більшість пунктів наразі виконана. Проте, за словами посадовця, є ряд проблем, які потребують обговорення.

«Особливу увагу прошу приділити закладам освіти, тобто, школам та садочкам, щоб упередити виникнення минулорічної ситуації, коли постала необхідність двічі проводити засідання регіональної комісії ТБ та НС, через несвоєчасну подачу тепла двома підприємствами. Наголошую, діти не повинні страждати через амбіції недобросовісних надавачів послуг та їхні конфлікти з місцевою владою», – зазначила під час виступу Марія Савка.

Своєю чергою, керівник управління житлово-комунального господарства ОДА Ігор Гунін доповів про стан справ у житлово-комунальному господарстві області та назвав проблемні моменти, які можуть стати причиною зриву опалювального сезону.

«Станом на 25 вересня до роботи в зимових умовах у житловому господарстві підготовлено 98 відсотків житлових будинків. У сфері теплоенергетики підготовлено 786 котелень, що становить 96 відсотків від загальної кількості. Згідно запланованих заходів підприємствами водопровідно-каналізаційного господарства проведено капремонти та заміну 17, 68 км. водопровідних мереж, 5,79 км. каналізаційних мереж та підготовлено 54 водопровідні насосні та каналізаційні станції», – акцентував посадовець.

Ігор Гунін додав, що незадовільним залишається стан розрахунків підприємств теплоенергетики за споживчий природний газ. Так. заборгованість підприємств комунальної теплоенергетики області, які споживали природний газ за договорами з НАК «Нафтогаз України», станом на 25 вересня складає 273,6 млн грн, в тому числі за поточний рік – 100,5 млн грн при рівні розрахунків 47 відсотків.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *