Перший заступник голови районної державної адміністрації Богдан Зеленчук взяв участь в урочистому засіданні сесії обласної ради

З нагоди відзначення 100-річчя Західноукраїнської Народної Республіки відбулася урочиста двадцять п’ята сесія обласної ради.
У засіданні взяли участь голова обласної державної адміністрації Олег Гончарук, його заступники та керівники структурних підрозділів ОДА.

Із вітальним словом до всіх присутніх звернувся очільник Прикарпаття Олег Гончарук.

«Сьогодні виповнюється 100 років з часу важливої події в історії українського державотворення – Дня проголошення Західноукраїнської Народної республіки. Це була рішуча спроба нашого народу створити на етнічних українських землях власну вільну державу. Як і тоді, так і сьогодні, на нашу землю прийшла війна. Україна кличе найсильніших на захист від агресора. Пам’ятаймо про великі перемоги! Будьмо гідними нащадками героїв-земляків!», – зазначив керівник області.

Вітаючи усіх з цим святом, Олег Гончарук зачитав звернення Президента України Петра Порошенка до українського народу з нагоди 100-річчя Листопадового чину.

На урочистій сесії керівники області вручили грамоти та ювілейні відзнаки героям УПА і науковцям Прикарпаття.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *