Перспективи співпраці між Прикарпаттям та Чеською Республікою обговорили під час зустрічі Андрія Ярмольського та Генерального консула Павела Пешека

Сьогодні перший заступник голови обласної державної адміністрації Андрій Ярмольський зустрівся із делегацією Генерального консульства Чеської Республіки у Львові, яка з робочим візитом завітала на Прикарпаття на чолі з Генеральним консулом Павелом Пешеком.
Присутні обговорили напрямки можливої співпраці між Івано-Франківською областю та регіонами Чеської Республіки, які, зокрема, стосуються співробітництва у галузях культури, економіки, соціальної сфери, а також перспектив міжрегіональної співпраці. Зазначалося, що наразі за підтримки Генерального консульства між Прикарпаттям та Чеською Республікою реалізовуються три проєкти у рамках економічної дипломатії. Так, спільно із Івано-Франківською торгово-промисловою палатою проведено семінари для місцевих підприємців щодо сертифікації меблів та харчових продуктів. Заплановано поїздки представників бізнес-середовища області у чеські міста для ознайомлення із досвідом будівництва сучасного громадського транспорту, а також організації роботи ІТ-сфери.

На переконання Андрія Ярмольського, налагодження співробітництва дасть можливість залучити європейський досвід для реалізації інвестиційних проєктів, які матимуть важливе значення для області.

«За підтримки кваліфікованих аналітиків ми готуємо інвестиційний паспорт Івано-Франківщини, який продемонструє пріоритетні напрямки розвитку території, – розповів Андрій Ярмольський. – Наш край має значні рекреаційні ресурси, туристичний та промисловий потенціал. За підтримки інвесторів ми зможемо дати поштовх для їх розвитку. Зі свого боку, сприятимемо роботі іноземних капіталовкладників та забезпечуватимемо інфраструктурну і транспортну комунікацію».

Йшлося і про співпрацю між закладами освіти та культури, обмін студентами, проведення лекцій чеськими науковцями для прикарпатських студентів.

Окремо було обговорено питання Меморіального комплексу у селі Старий Мартинів, де захоронено 700 воїнів чеського міста Індріхов-Градець.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *