Петро Порошенко: Боротьба з корупцією та контрабандою має стати викликом для кожного

Голова Івано-Франківської обласної державної адміністрації Олег Гончарук спільно з колегами з інших областей Західного регіону, керівниками силових структур та правоохоронних органів взяв участь у робочій нараді під головуванням Президента України Петра Порошенка, що відбулася 2 липня у Львові. «Боротьба з корупцією та контрабандою має стати викликом для кожного керівника», – заявив Президент.

Глава держави заслухав доповіді керівників силових структур та правоохоронних органів прикордонних областей.

Петро Порошенко зазначив, що на фоні російської агресії на Донбасі в західних областях ситуація в цілому залишається стабільною завдяки високій самосвідомості та патріотичному духу населення. Однак, з огляду на складну ситуацію на Сході, питання безпеки на регіональному рівні постають як ніколи гостро. «Стан криміногенної ситуації потребує спільних зусиль усіх правоохоронних органів. Утримати правопорядок, зберегти життя, здоров’я нашого мирного населення є головним, хоч і суттєво складнішим, ніж завжди, завданням», – наголосив Президент.

Глава держави наголосив на тому, що у регіоні триває війна з внутрішніми ворогами – контрабандою та корупцією. За словами Петра Порошенка, боротьба з контрабандою не стала успішною для відповідальних за неї органів, що стало однією з головних причин кадрових змін у керівництві СБУ. «Поки ми б’ємося за захист суверенітету і територіальної цілісності, за безвізовий режим, намагаємось, щоб європейський кордон став прозорим для чесних громадян, організована злочинність зробила його непрозорим і дірявим, як решето», – заявив Петро Порошенко.

Глава держави підкреслив, що неузгодженість дій правоохоронних органів призводить до ситуації, як у байці «Лебідь, рак та щука». Боротьба з корупцією дедалі частіше підміняється піар-акціями та війною компроматів, зауважив Петро Порошенко.

Президент особливо наголосив на тому, що ефективність роботи правоохоронних органів має оцінюватись не за звітами, скільки кримінальних проваджень було відкрито, а за кількістю винесених вироків суду.

«Не можна стверджувати, ніби нічого не змінилося, але, як сказав би мій шкільний вчитель, коефіцієнт корисної дії, як у паровоза», – зауважив Петро Порошенко.

Глава держави також зазначив, що підтримає ініціативу, щоби певний відсоток від збільшення надходжень до державного бюджету від роботи митної служби з кожного пункту пропуску виділявся на будівництво доріг у регіонах. Зокрема, така ініціатива обговорювалась із керівництвом Одеської області.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *