Під час селекторної наради обговорили поточну ситуацію щодо спорудження сільських амбулаторій

На території Івано-Франківської області згідно з переліком проектів та заходів, що фінансуються у 2018 році за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості, має бути збудовано 26 нових амбулаторій.
Про це сьогодні у коментарі після участі у селекторній нараді під головуванням віце-прем’єр-міністра України – міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадія Зубка щодо обговорення питань із виконання завдань, передбачених заходами з розвитку системи охорони здоров’я у сільській місцевості, зазначив голова облдержадміністрації Олег Гончарук.

«На сьогодні по 21 об’єкту будівництва укладено угоди на проектування. Станом на 1 жовтня цього року роботи профінансовані на суму понад один мільйон гривень, – повідомив очільник області. – На 18 земельних ділянок розроблено землевпорядну документацію, отримано містобудівні умови та обмеження, присвоєно кадастрові номера. Ще по трьох земельних ділянках процес присвоєння кадастрових номерів знаходиться на завершальному етапі».

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *