Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Під час зустрічі стейкхолдерів вирішували проблеми малого та середнього бізнесу на Прикарпатті

Представники Університету Короля Данила взяли участь у зустрічі організацій (стейкхолдерів), що сприяють розвитку малого та середнього бізнесу в Івано-Франківському регіоні.

УКД вже три роки поспіль активно залучений в партнерську координаційну зустріч організацій з підтримки бізнесу від Клубу ділових людей України, за підтримки ЄБРР у рамках ініціативи ЄС EU4Business.

Партнерські зустрічі допомагають обмінюватись досвідом з колегами, дискутувати щодо наявних проблем та майбутніх тенденцій. Так, у 2020 році зустріч була присвячена обговоренню кроків, які підтримуватимуть підприємців під час пандемії, поглиблення співпраці та координації проєктів з метою покращення бізнес-клімату та сервісів для бізнесу.

«У цей нелегкий кризовий час, дуже важливим є чути й підтримувати один одного. Чим більше ми будемо відчувати проблеми ринку, бізнесу, проблеми економіки, тим активніше реагуватимемо на зміни, удосконалюючи освітні процеси та готуючи наших студентів до реалій працевлаштування», – розповідає учасниця зустрічі, проректор зі взаємодії з ринком праці УКД Наталія Романюк.

Результати роботи УКД в попередніх зустрічах – донесення думки про важливості освіти в економічному зростанні країни, початок більш тісної взаємодії університету з бізнесом, обґрунтування прямого впливу освіти на формування нового покоління фахівців у різних галузях.

Цього року представники поділилися планами наступних проєктів, розповіли про труднощі, які постали перед освітніми закладами, та запросили всіх учасників до співпраці. Серед потенційних партнерів представники рекрутингових агенцій, бізнес-консультанти, керівники управлінь міської виконавчої влади та департаментів обласної державної адміністрації, представники інших освітніх закладів, власники бізнесу з соціальною орієнтацією.

«Спілкування з колегами на партнерській зустрічі дає нам змогу «тримати руку на пульсі» та розуміти проблеми бізнесу. Вкотре переконуємось у потребі швидкого реагування на зміни, мобільності, адаптивності, стресостійкості. Все це обов’язково будемо враховувати при формуванні освітніх програм університету та в комунікації зі студентами УКД, щодо їхнього майбутнього працевлаштування», – наголосила Наталія Романюк.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *