Під гаслом «Ти у мене єдина» на Прикарпатті проходитимуть заходи із відзначення 30-ї річниці Незалежності України

23 серпня, понеділок

8:30-9:30 На відзначення Дня Державного Прапора України у селі Старий Угринів Калуського району на території Історико-меморіального комплексу ім.С.Бандери відбудеться церемонія урочистого підняття Державного Прапора України в рамках проекту «Найбільший Державний Прапор України». За участю керівництва області та району, представників органів місцевого самоврядування, громадськості, ветеранів ОУН-УПА та АТО/ООС на найвищому флагштоку в області буде розгорнуто 50-ти метровий Державний прапор

09:00 на Вічевому майдані Івано-Франківська та центральних майданах населених пунктів області пройдуть офіційні церемонії урочистого підняття Державного Прапора України за участю представників органів влади та громадськості.

24 серпня, вівторок

У храмах Івано-Франківщини буде відправлено молебні за Україну,

10:00 у Івано-Франківську біля пам’ятника І.Франку (вул.Незалежності) відбудеться військовий парад та виставка військової техніки, зброї, військового спорядження.

10:00 в Івано-Франківську на Вічевому майдані розпочнеться легкоатлетичний «Забіг у вишиванках».

11:00 Панахида та покладання квітів до могил загиблих за незалежність України у Меморіальному сквері.

11:30-11:50 Святкова хода центральними вулицями обласного центру до площі Ринок.

12:00 мистецька академія «Нескорена, незламна і жива» за участю творчих колективів області.

15:00-16:00 Молитва на вервиці за мир в Україні (майдан Шептицького).

У рамках відзначення річниці Незалежності України буде організовано святкові ярмарки продукції місцевих товаровиробників.

Святкові заходи проходитимуть з урахуванням вимог законодавства щодо запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2. Для дотримання правопорядку в області під час урочистих заходів буде залучено працівників Національної поліції та Національної гвардії України.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *