Під головуванням голови Надвірнянської райдержадміністрації Володимира Паська відбулось позачергове засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

17 грудня в приміщенні Надвірнянської районної державної адміністрації під головуванням голови райдержадміністрації Володимира Паська відбулось позачергове засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

В рамках засідання розглянули питання про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території району гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2 (В.Рахінський).

 З метою запобігання поширенню на території району гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, продовжити з 19 грудня 2020 року до 28 лютого 2021 року, дію карантину встановленого постановами Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211 ‘‘Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2”, 20 травня 2020 року № 392 ‘‘Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2” и від 22 липня 2020 р. № 641 ‘‘Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2” і статті 29 Закону України ‘‘Про захист населення від інфекційних хвороб” та з урахуванням обговорення, комісія вирішила:

  1. Керівникам управлінь (відділів, секторів, служб) райдержадміністрації, органам місцевого самоврядування, керівникам підприємств, установ та організацій, територіальних органів центральних органів виконавчої влади, керівникам суб’єктів господарювання незалежно від форм власності           забезпечити на період дії карантину виконання обмежувальних протиепідемічних заходів визначених постановою Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 року № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширення на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненою корона вірусом SARS-CoV-2»
  2. Начальнику районного відділу головного управління Національної поліції в області (М.Сидорчук) та районному відділу Головного управління Держпродспоживслужби в області (І.Гурмак) забезпечити здійснення контролю за виконанням запроваджених постановою обмежувальних протиепідемічних заходів визначених зазначеною постановою.
  3. Сектору організаційної і інформаційної діяльності, цифрового розвитку та захисту персональних даних апарату райдержадміністрації (В. Дзюбенко), сектору з питань мобілізаційної і оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами райдержадміністрації (А.Левицький), районному відділу управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в області (А.Мочерняк), районному відділу Головного управління Держпродспоживслужби в області (І.Гурмак), міжрайонної філії Державній установі «Івано-Франківський обласний лабораторний центр МОЗ України» (О.Жеревчук), органам виконавчої влади та органам місцевого самоврядування залучити засоби масової інформації для проведення роз’яснювальної роботи серед населення щодо обов’язкового виконання на період карантину  запроваджених постановою обмежувальних протиепідемічних заходів.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *