Під патронатом Андрія Бойчука відбувся показ фільму «Трохи нижче неба» (ВІДЕО)

Під патронатом голови обласної державної адміністрації Андрія Бойчука відбувся прем’єрний показ кінострічки «Трохи нижче неба». Це документальний фільм, заснований на реальних подіях, про історію чотирьох «кіборгів», які загинули у зоні проведення АТО/ООС на території Міжнародного аеропорту «Донецьк».
Презентували кінострічку продюсер фільму Михайло Ухман та режисер Руслан Горовий.

«Трохи нижче неба» – це стрічка про реальні події боїв за Донецький аеропорт, – поділився думками продюсер фільму Михайло Ухман. – Сьогодні кінофільм є як ніколи актуальним, адже поза межами зони проведення Операції об’єднаних сил вирує зовсім інше життя без війни».

Михайло Ухман зазначив, що стрічка розповідає про молодих людей, які йдуть на війну, не до кінця розуміючи, що то таке війна. Відеокадри для фільму змонтовано із реальних відео, записаних на камери з аеропорту.

На переконання Андрія Бойчука, цим показом фільму буде започаткована добра традиція презентації кінострічок, які розповідають про події російсько-української війни на Сході нашої держави.

Це, на думку керівника області, сприятиме національному та військово-патріотичному вихованню молоді.

В області створюються всі умови для національно-патріотичного виховання молоді за новими підходами, адже саме наочний приклад і живе спілкування з військовиками дає повноцінне розуміння ситуації на Сході України, важливості берегти рідну землю від ворога.

 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *