Підготовка комунальних підприємств та закладів бюджетної сфери району

Під головуванням першого заступника голови  райдержадміністрації Богдана Зеленчука відбулася нарада щодо підготовки комунальних підприємств та закладів бюджетної сфери району до роботи опалювальний період 2019-2020 року.

При обговоренні питання підготовки комунальних підприємств та закладів бюджетної сфери району до роботи в опалювальний період 2019-2020 року було зазначено, що котельні технічно готові до початку роботи в опалювальний період (90-95%). Споживачам підготовлені акти готовності.  Продовжується заготівля дров, брикетів та вугілля (50-70%). Також проводилось обговорення питання щодо фінансування робіт з встановлення комерційних вузлів обліку природного газу (модеми).

За підсумками проведеної наради першим заступником голови райдержадміністрації дано доручення:

Провести обговорення з керівниками органів місцевого самоврядування с. Цуцилів та с. Тисменичани щодо погашення заборгованості  перед КП “Надвірнатеплоенерго” за спожиту теплову енергію в 2018-2019 роках.

Відділу освіти райдержадміністрації забезпечити завезення палетів, брикетів та вугілля.

Надвірнянському держлісгоспу забезпечити дровами структурні підрозділи КП “Надвірнянський центр некомерційної первинної медичної допомоги” в кількості 138 м3 та інші заклади бюджетної сфери згідно укладених договорів.

Делятинському держлісгоспу забезпечити дровами Делятинський психоневрологічний інтернат, згідно укладеного договору та проведеної оплати.

До початку опалювального сезону керівникам комунальних підприємств та бюджетних установ району провести оформлення актів готовності і представити в Надвірнянське відділення ПАТ “Івано-Франківськгаз”.

 

 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *