Підсумкове засідання районної медичної ради


   В Надвірнянській ЦРЛ відбулося засідання районної медичної ради, на якій слухалося питання  "Про результати діяльності закладів охорони здоров’я Надвірнянського районув 2012р. та плани роботи на 2013 рік".


   В Надвірнянській ЦРЛ відбулося засідання районної медичної ради, на якій слухалося питання  "Про результати діяльності закладів охорони здоров’я Надвірнянського районув 2012р. та плани роботи на 2013 рік".
  Засідання відвідали голова райдержадміністрації Юрій Касіянчук, голова районної ради Василь Попович, заступник голови РДА Богдана Ковалюк.
Як повідомив головний лікар ЦРЛ Сергій Ємельянчук, впродовж 2012р. вжито заходів на розв’язання основних проблем в галузі охорони здоров’я району, на виконання національних та регіональних програм, на збереження і зміцнення матеріально-технічної бази закладів, удосконалення форм надання медичної допомоги та лікувально-діагностичного процесу, на впровадження нових медичних технологій та на подолання існуючих негативних тенденцій і від’ємних показників.
Також вживались заходи, спрямовані на удосконалення первинної медико-санітарної допомоги і, зокрема, медицини села, зміцнення матеріально-технічної бази сільських лікарських амбулаторій та ФАП, подальший розвиток сімейної медицини. Вжито конкретних  організаційних заходів щодо оптимізації ліжкового фонду стаціонарних ЛПЗ району.

  • Перепрофільовановано 10 ліжок педіатричного профілю у ліжка паліативного лікування Ланчинської МЛ;

  • Отриманно рішення сімнадцятої сесії Надвірнянської районної ради шостого скликання щодо утворення Центру ПМСД на базі Надвірнянської ЦРЛ та погодження передачі штатів відділення швидкої медичної допомоги ЦРЛ в обласний центр екстренної медицини.

В своєму звіті Сергій Ємельянчук зазначив, що відкрито центр нефрології та діалізу на базі ЦРЛ, відкрито новий рентгенологічний кабінет в приміщенні районної поліклініки, демографічна ситуація в районі в порівнянні з минулим роком значно покращилася. Також назвав узагальнені завдання на 2013 рік та основні проблеми галузі охорони здоров’я району.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *