Піклуємося про найбільш незахищених.09 квітня 2015 року заступник директора департаменту соціальної політики облдержадміністрації Леся Бігун та начальник управління соціального захисту населення Надвірнянської РДА  Іван Гурмак відвідали Делятинський психоневрологічний інтернат. Даний заклад є стаціонарною установою  на 175 ліжко-місць, призначеною для постійного проживання громадян з психоневрологічними захворюваннями,  які потребують стороннього догляду, побутового і медичного обслуговування. На даний час в інтернаті перебувають на повному державному забезпеченні 168 жінок. Обслуговуючий персонал закладу налічує 70 медичних сестер та молодших медичних працівників.
Для потреб хворих організовані досить хороші умови проживання та лікування.   До інтернату підведені всі комунікації, водопровід, каналізація, опалення. Територія інтернату займає більше 3,0 га. На території закладу розміщені альтанка та лавочки для відпочинку, проводиться капітальний ремонт одного із корпусів. До початку опалювального сезону 2015-2016 років запланована заміна котлів на твердопаливні.
Заступник директора департаменту та начальник управління соцзахисту привітали працівників психоневрологічного інтернату та їх підопічних із святом Воскресіння Христового. Подякували керівництву інтернату та обслуговуючому персоналу за плідну, клопітку і наполегливу працю та вручили солодкі подарунки та святкові пасочки, як символ Великодніх свят.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *